Sign in to follow this  
Followers 0
deazz

<< PÜSKEVÎT >> TR Guild :)

10 posts in this topic

Merhaba arkadaşlar , bir süredir aramızda konuştuğumuz guild olayını sonunda başlattık. Daha evvel alliance tarafında işlevde olan guildimizi horde tarafına kaydırdık. Üyelerimiz yavaş yavaş puan doldukça geliyor ve horde tarafında da bir çok üye mevcut. Biraz uzun olacak yazım lakin gidip jaja axaxa tribi çekmektense, raid için yer bulmaya uğraşmaktansa, 380 level item kasta raide yada dungeona alalım gibisinden söylemlere maruz kalmaktansa ve en önemlisi anlaşma sıkıntısı çekmektense biz bize birşeyler yapmak adına << Püskevît >> TR guildimizi açtık.
Katılmak isteyen herkesi aramıza bekleriz ve katılmak için türkçe konuşmak dışında hiç bir şart yoktur. Bir birimize saygılı ve yardımcı olduktan sonra başarılı olacağımızdan eminim!

Önemli not : Dikkat ederseniz bu server da yıllardır süre gelen bir konu mevcut. (National) Yani ülke içi guildler. Raid başarıları sıralamasına ve dungeon haftalık sıralamalara bakarsanız hep national guildleri görebilirsiniz. Şahsen kendim server da ki en iyi national guildler de oynadım ve ortamlarına bizzat şahitlik ettim. İnanılmaz derece de tartışıyorlar ve sohbet kanallarında birbirileri ile iletişim kurmaktan bile kaçınıyorlar. Siz diyin chaosa engel olmak için ben diyim birlikteliğin bozulmaması adına. Uzun lafın kısası birbirimize saygılı ve seviyeli olduğumuz sürece başarılı olmak adına önümüzde bir engel yok. Guild içerisinde ki bütün arkadaşlarımızın davet etme yetkisi vardır ve katılmak isteyen herhangi biri ile iletişim kurup katılabilir. :)

1 person likes this

Beyler Türk guildi yabancılarla uğraşmak yerine kardeş kardeş takılıyoruz. Hepinizi aramıza bekliyoruz. Yabancıların ağız kokusunu çekip tripleriyle uğraşmayın, gelin kardeşlerinizin, abilerinizin arasında takılın :D

Edited by Frostfeast

Tamamiyle seviyeli argo olmadan birlikte wow dünyasının içinde horde birliği ile güzel günler için günlük aktif ve titizlikle calışan bir guild

Sizde başlamak istiyorsanız yaş kültür din ayrımı yapılmadan güzel bir oyun keyfi ve eğlence icin varız wow dünyası hakkında bilgi hikayesi item bilgileri ve 

hertürlü yardım adına burdayız bir adım at ve başla haydi sende bu inanılmaz dünyanın bir parcası ol ve horde gelicegi savaş ve azeroth kurtar 

Edited by Razdal

Globalleşen bu dünyada birlikte yerelleşelim gelin birlikte olalım arkadaşlar hadi uzatmadan gelin Türk guildi kadar nadir bir şey yok zaten bu dünyada..

Uldir 8/8 oldu online sayımız 11-20 arası günlük :D Katılmak isteyen arkadaşları aramıza bekliyoruz! (Horde)

selamlar oyunu bugün indirdim, başlayacağım. oyun içinden haberleşeriz.

Oyunda kimseyi bulamıyorum. Aktif oyuncu var mı acaba oyun içi geri dönerseniz sevinirim. Nick: xanoromeo 

arkadaşlar hala aktif mi acaba guild ?

1 person likes this

guıld hala onlınemı  varmı turk