7 posts in this topic

Witam!

Serdecznie chciałem zaprosić polską społeczność do gildii Grey Wardens. 

Gramy na serwerze od niedawna lecz szybko się zaklimatyzowaliśmy w WoD.

Doświadczenie w WoW mamy wieloletnie więc poradzić też możemy.

Nie mamy wymaganego level cap'a, jedynie wymagamy kultury na przyzwoitym poziomie jak i komunikatywności. :)
Wszelkie pytania proszę kierować pod ten post bądź w grze pod nicki: Arazar i Zulko.

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polecam. Gildia skupiona na jakości, a nie ilości co samo w sobie przynajmniej dla mnie jest plusem. Mili ludzie i co najważniejsze pomocni ;) 

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetni ludzie :D Nie ma randomowych trolli, jest z kim pogadać. Nic tylko wbić max lvl i wspólnie raidować. Serdecznie polecam, ta gildia to dla mnie najmilsze zaskoczenie na tym serverze :D

1 person likes this

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raz jeszcze serdecznie zapraszamy rodaków do gildii. Jest nas coraz więcej, wbite pierwsze setki, wyczyszczone pierwsze wspólne RDF'y. Integrujemy się z każdym dniem w atmosferze można by powiedzieć że rodzinnej. W tym tygodniu powstanie nasz kanał TeamSpeak w celu utrzymania jak najlepszych kontaktów (oczywiście nie będzie to przymus a będzie on dla chętnych - w kwestii raidów TS będzie zalecany). Padły pytania o RolePlay - nie mam nic przeciwko takim sesjom iż sam kiedyś wiele czasu przy tym spędzałem. Każdy znajdzie schronienie w naszym przytułku. Pozdrawiamy - Gildia Grey Wardens. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Można jeszcze dołączyć?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy gildia jeszcze funkcjonuje ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now